Genel Bilgiler

Kongre Merkezi

Eskişehir Teknik Üniversitesi, İki Eylül Kampüsü, Eskişehir

Kongre Tarihleri

13-15 Ekim 2021

Kongre Dili

Kongrenin resmi dili İngilizce'dir.

Kayıt ve Danışma

Kayıt ve danışma masaları 13-15 Ekim 2021 tarihlerinde 08:00 - 18:30 saatleri arasında Eskişehir Teknik Üniversitesi, İki Eylül Kampüsü’nde hizmet verecektir. Misafirlerimiz "Medula Organizasyon" personeli tarafından karşılanacaktır.

Yaka Kartı

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Sergi Alanı

Kongre boyunca katılımcı firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı kongre boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

Davet Mektubu

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Katılım Belgesi

Katılım belgeleri kongre bitiminde ana kayıt masasından dağıtılacaktır.

İptal Şartları

Kayıt iptali ve ücretlerinin iadesi ile ilgili olarak; 1 Ağustos 2021 tarihinden önce bildirilen iptallerde ücretin tamamı, 1 Ağustos - 15 Eylül 2021 tarihleri arasında bildirildiğinde ücretin %50'si iade edilecektir. 15 Eylül 2021’den sonra yapılan iptal başvurularında ücret iadesi yapılmayacaktır. Tüm iadeler, kongre bitiminden sonraki 30 takvim günü içerisinde, belirtilecek banka hesap numarasına HAVALE-EFT ile gerçekleştirilecektir.